Ronald Abram - Geometrisch abstract, aquarel

Ronald Abram - Geometrisch abstract, aquarel kopen? Bied vanaf 75!
Ronald Abram - Geometrisch abstract, aquarel kopen? Bied vanaf 75!Ronald Abram - Geometrisch abstract, aquarel kopen? Bied vanaf 75!Ronald Abram - Geometrisch abstract, aquarel kopen? Bied vanaf 75!Ronald Abram - Geometrisch abstract, aquarel kopen? Bied vanaf 75!
  • Ronald Abram (1938-1999)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1967
TechniekAquarel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Strakke geometrische compositie van Ronald Abram.  Aquarel op papier, met potlood gesigneerd en gedateerd (‘67).  Afkomstig uit de collectie van een particuliere verzamelaar (Erno Maas).  In zeer goede conditie.

Afmetingen: 61cm x 45cm (blad), 55cm x 42cm (beeld)

PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 25,00

Ronald Abram (1938-1999)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  Rosser
3386 verkochte items
Alle items van deze verkoper (264)
45 cm
61 cm
Starttijd9-5-2023 om 11:30
Eindtijd22-5-2023 om 22:59
Openingsbod € 75
ObjectlocatieDiemen,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa