Ronald Abram - Geometrisch abstract, zeefdruk - Verkocht

Ronald Abram - Geometrisch abstract, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
Ronald Abram - Geometrisch abstract, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!Ronald Abram - Geometrisch abstract, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!Ronald Abram - Geometrisch abstract, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
  • Ronald Abram (1938-1999)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1968
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen68 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Strakke geometrische compositie van Ronald Abram.  Zeefdruk op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘68) en genummerd (22/100).  In goede conditie.

Afmetingen: 68cm x 48cm

In de uiterste hoekjes van het blad is het onderliggende papier soms te zien.  Ingelijst met passe-partout is het werk uitstekend.

Ronald Abram (1938-1999)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Rosser
FA. (180)

3181 verkochte items
Alle items van deze verkoper (231)
48 cm
68 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-01-2023 om 23:07
Eindtijd:30-01-2023 om 19:15
Hamelynck
30 jan. / 17:21
€ 50