Ronald Abram - Geometrisch abstract, zeefdruk

Ronald Abram - Geometrisch abstract, zeefdruk kopen? Bied vanaf 60!
Ronald Abram - Geometrisch abstract, zeefdruk kopen? Bied vanaf 60!Ronald Abram - Geometrisch abstract, zeefdruk kopen? Bied vanaf 60!Ronald Abram - Geometrisch abstract, zeefdruk kopen? Bied vanaf 60!
  • Ronald Abram (1938-1999)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1968
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen68 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Strakke geometrische compositie van Ronald Abram.  Zeefdruk op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘68) en genummerd (22/100).  In zeer goede conditie.

Afmetingen: 68cm x 48cm

Ronald Abram (1938-1999)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  Rosser
FA. (179)

3143 verkochte items
Alle items van deze verkoper (240)
48 cm
68 cm
Sluit over 1d 21u 45m 40s
Huidig bod€ 60
Volgend minimum bod: € 70
ObjectlocatieDiemen,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:17-01-2023 om 13:21
Eindtijd:30-01-2023 om 19:09
Aarty
18 jan. / 19:40
€ 60