Ronald Boonacker - Gedroomd landschap IV

Ronald Boonacker - Gedroomd landschap IV kopen? Bied vanaf 149!

Verkoopprijs: € 171,35 (Incl. 15% veilingkosten)

Ronald Boonacker - Gedroomd landschap IV kopen? Bied vanaf 149!Ronald Boonacker - Gedroomd landschap IV kopen? Bied vanaf 149!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (73)

1495 verkochte items
Alle items van deze verkoper (134)
  • Ronald Boonacker (1955)
Jaartal2019
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 cm x 50 cm (h x b)
Lijst23 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi schilderij met lijst van de Amsterdamse kunstenaar Ronald Boonacker, geschilderd in acrylverf. Haal de zomer in huis, kan zo aan de muur. Nieuwstaat!U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij onze galerie in Gorinchem en na aankoop ophalen of toegezonden krijgen via aangetekende pakketpost

Ronald Boonacker (1955)

Alle items van deze kunstenaar(22) Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (73)

1495 verkochte items
53 cm
23 cm
50 cm
20 cm

Dit item is verkocht voor 171,35(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:22-01-2020 om 15:06
Eindtijd:05-02-2020 om 22:20

karinmargot
2 feb. / 15:09
€ 149