Ronald Boonacker - Ingelijste zeefdruk: Kilamanjaro (nette lijst) - Verkocht

Ronald Boonacker - Ingelijste zeefdruk: Kilamanjaro (nette lijst) kopen? Bied vanaf 135!
Ronald Boonacker - Ingelijste zeefdruk: Kilamanjaro (nette lijst) kopen? Bied vanaf 135!Ronald Boonacker - Ingelijste zeefdruk: Kilamanjaro (nette lijst) kopen? Bied vanaf 135!Ronald Boonacker - Ingelijste zeefdruk: Kilamanjaro (nette lijst) kopen? Bied vanaf 135!
  • Ronald Boonacker (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen69 cm x 49.5 cm (h x b)
Lijst98 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage21/75
Ingelijste kleurenzeefdruk van Ronald Boonacker. Titel: Kilamanjaro. Nummer: 21/75. Afmetingen incl lijst: H98 X b76cm. Afmetingen voorstelling H69 X b49.5cm. Het werk is rechts onderaan, met potlood,  gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden/ophalen:

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 10 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim bij vooruitbetaling. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verzonden via een kleine kunstkoerier(Swift).

Over Ronald Boonacker

Kleur, warmte en een zonnige kijk op het leven. Dat zijn de drie elementen die kunstenaar Ronald Boonacker typeren, in leven en werk.

Boonacker is een autodidact. Decennialang al reist hij al over de wereld. Op de meest uiteenlopende plekken op aarde wordt hij geraakt door landschappen, tropische stranden, eilanden, palmbomen en zonsondergangen. De immense schoonheid, de onmetelijke grootheid: op het schilderslinnen vond Boonacker eindelijk de manier om de onbeschrijfelijke beleving van de ons omringende natuur vast te leggen.

Ronald Boonacker (1955)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (21)

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (175)

5594 verkochte items
Alle items van deze verkoper (339)
76 cm
98 cm
49.5 cm
69 cm
Dit item is verkocht voor 155,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-12-2022 om 18:26
Eindtijd:06-01-2023 om 19:18
JIM82
25 dec. / 10:31
€ 135