Ronald Boonacker - Joshua Tree National park, USA - Verkocht

Ronald Boonacker - Joshua Tree National park, USA kopen? Bied vanaf 110!

Verkoopprijs: € 109,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Ronald Boonacker - Joshua Tree National park, USA kopen? Bied vanaf 110!Ronald Boonacker - Joshua Tree National park, USA kopen? Bied vanaf 110!Ronald Boonacker - Joshua Tree National park, USA kopen? Bied vanaf 110!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2039 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1063)
  • Ronald Boonacker (1955)
Jaartal2000
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEpreuve 'd artiste
Kleurrijk landschap van de Amsterdamse kunstenaar Ronald Boonacker.
Gesigneerd en genummerd. Het werk verkeert in perfecte conditie.   U kunt het werk vooraf komen bekijken bij galerie Rotor of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post.
Tijdens de pandemie kunt u uw aankopen gratis laten opslaan in onze speciale opslagruimte.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

boven in de witmarge een scheurtje, valt bij gebruik van nieuw passe partout weg.

Ronald Boonacker (1955)

Alle items van deze kunstenaar(20)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2039 verkochte items
80 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 109,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-05-2022 om 10:30
Eindtijd:27-06-2022 om 08:19
noortje3
26 jun. / 10:23
€ 95