Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk TERRA DI TOSCANA GROOT!!! - Verkocht

Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk TERRA DI TOSCANA GROOT!!! kopen? Bied vanaf 165!

Verkoopprijs: € 189,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

2007 verkochte items
Alle items van deze verkoper (62)
  • Ronald Boonacker (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEA
Prachtige grote kleurenzeefdruk van Ronald Boonacker.

Afmeting blad  100 x 40 cm in nieuwstaat.

handgesigneerd EA  exemplaar.

Ronald Boonacker (1955)

Alle items van deze kunstenaar(19)
FA. (34)

2007 verkochte items
100 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 189,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-07-2020 om 12:36
Eindtijd:14-07-2020 om 22:45
Hostaman
14 jul. / 20:30
€ 165