Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk TOSCAANS LANDSCHAP Handgeesigneerd.

Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk TOSCAANS LANDSCHAP Handgeesigneerd. kopen? Bied vanaf 145!

Verkoopprijs: € 133,40 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (33)

1822 verkochte items
Alle items van deze verkoper (27)
  • Ronald Boonacker (1955)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage125
Prachtige grote kleurenzeefdruk van Ronald Boonacker.

Afmeting blad  100 x 40 cm  in nieuwstaat.

Handgesigneerd en genummerd  oplage 125ex.

het nummer kan afwijken van de foto.

Dit item is verkocht voor 133,40(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:11-04-2020 om 20:01
Eindtijd:27-07-2020 om 08:36

pgmlodder
26 jul. / 21:25
€ 116