Ronald Boonacker - Lombardije I en II, Italië (Duo) Ingelijst (gratis bezorgd *) - Verkocht

Ronald Boonacker - Lombardije I en II, Italië (Duo) Ingelijst (gratis bezorgd *) kopen? Bied vanaf 250!
Grafiek (handgesigneerd)

Ronald Boonacker - Lombardije I en II, Italië (Duo) Ingelijst (gratis bezorgd *) kopen? Bied vanaf 250!Ronald Boonacker - Lombardije I en II, Italië (Duo) Ingelijst (gratis bezorgd *) kopen? Bied vanaf 250!Ronald Boonacker - Lombardije I en II, Italië (Duo) Ingelijst (gratis bezorgd *) kopen? Bied vanaf 250!Ronald Boonacker - Lombardije I en II, Italië (Duo) Ingelijst (gratis bezorgd *) kopen? Bied vanaf 250!Ronald Boonacker - Lombardije I en II, Italië (Duo) Ingelijst (gratis bezorgd *) kopen? Bied vanaf 250!
  • Ronald Boonacker (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst60 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ronald Boonacker

Titel: Lombardije I en II (Duo), Italië

2 zeefdrukken op 125 grams zuurvrij papierRonald Boonacker

Zeefdruk(ken) (geen digitale print) op hoogwaardig 225 grams zuurvrij papier van Hahnemuehle.
incl. zuurvrij passepartout. Zuurvrij papier vergeeld/verkleurd niet.

De zeefdruk is achter glas.

18 kleuren zeefdruk

Gesigneerd door de kunstenaar

Deze serie is uitgegeven in 2009 volgens de catalogus Gedroomde Landschappen van Boonacker.

Lijst is aluminum. Kleur brons/bruin.

Er is een ophang-draad aan de achterkant bevestigd.

* Gratis bezorgd door heel Nederland (Waddeneilanden uitgesloten)

Ronald Boonacker (1955)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (16)

Geplaatst door  JoanHartogs
Lid sinds 2022
18 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
60 cm
60 cm
50 cm
50 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieVaassen,  Nederland
Starttijd20-5-2022 om 17:00
Eindtijd4-6-2022 om 20:41