Ronald Boonacker - Provence, France

Ronald Boonacker - Provence, France kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 74,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Ronald Boonacker - Provence, France kopen? Bied vanaf 65!Ronald Boonacker - Provence, France kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (73)

1499 verkochte items
Alle items van deze verkoper (94)
  • Ronald Boonacker (1955)
Jaartal2000
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen35 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEpreuve 'd artiste
Klein maar kleurrijk werk van van de Amsterdamse kunstenaar Ronald Boonacker, daar is altijd wel een plekje voor te vinden!
Gesigneerd en genummerd. Het werk verkeert in perfecte conditie. U kunt het werk vooraf komen bekijken bij galerie Rotor of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post.
Tijdens de pandemie kunt u uw aankopen gratis laten opslaan in onze speciale opslagruimte.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Ronald Boonacker (1955)

Alle items van deze kunstenaar(21) Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (73)

1499 verkochte items
28 cm
35 cm

Dit item is verkocht voor 74,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:16-01-2021 om 11:25
Eindtijd:24-01-2021 om 21:38

MichelKunst
24 jan. / 21:02
€ 65