Ronald Boonacker - Serie Mediteranée II (Certificaat van echtheid) - Verkocht

Ronald Boonacker - Serie Mediteranée II (Certificaat van echtheid) kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 115,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Ronald Boonacker - Serie Mediteranée II (Certificaat van echtheid) kopen? Bied vanaf 100!Ronald Boonacker - Serie Mediteranée II (Certificaat van echtheid) kopen? Bied vanaf 100!Ronald Boonacker - Serie Mediteranée II (Certificaat van echtheid) kopen? Bied vanaf 100!Ronald Boonacker - Serie Mediteranée II (Certificaat van echtheid) kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  famschippers

Lid sinds 2021
24 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Ronald Boonacker (1955)
Jaartal2020
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
Lijst53 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Uit de series Mediteranée

Het Certificaat van echtheid is uitgegeven door de kunstenaar/Boonacker.

Acryl op paneel in heldere pigmenten.

Beeldformaat is 40 x 50 cm

Het kunstwerk is ingelijst in een houten blanke baklijst, niet achter glas. Er is een stalen ophang draad bevestigd.

Schilderij wordt goed verpakt voor verzending.

Ronald Boonacker (1955)

Alle items van deze kunstenaar(20)
Geplaatst door  famschippers

Lid sinds 2021
24 verkochte items
43 cm
53 cm
40 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 115,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-05-2022 om 12:27
Eindtijd:05-06-2022 om 15:22
laurenssam
05 jun. / 11:12
€ 100