Ronald Boonacker - Seychelles I, Mahé - Verkocht

Ronald Boonacker - Seychelles I, Mahé kopen? Bied vanaf 1!
  • Ronald Boonacker (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE/A
Uit de serie Seychelles, Mahé

Mahé I, Seychelles
Oplage E/A Epreuve d'artist

Beeldformaat 30 x 90 cm
Bladformaat 40 x 100 cm

Met potlood rechts gesigneerd

Conditie: zo goed als nieuw/ is ingelijst geweest

Ronald Boonacker (1955)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (18)
Geplaatst door  torreblanca

109 verkochte items
90 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:01-09-2018 om 13:19
Eindtijd:09-09-2018 om 19:20
Biedingen (6)
kooper
09 sep. / 19:14
€ 30
pyrole
09 sep. / 19:10
€ 25
kooper
09 sep. / 19:10
€ 20
pyrole
07 sep. / 10:16
€ 15
duif
07 sep. / 10:16
€ 10
duif
03 sep. / 22:17
€ 1