FA. (1)

Ronald Boonacker - Seychelles I

Ronald Boonacker - Seychelles I kopen? Bied vanaf 95!
Ronald Boonacker - Seychelles I kopen? Bied vanaf 95!Ronald Boonacker - Seychelles I kopen? Bied vanaf 95!Ronald Boonacker - Seychelles I kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2039 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1063)
  • Ronald Boonacker (1955)
Jaartal2000
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEpreuve 'd artiste
Kleurrijk landschap van de Amsterdamse kunstenaar Ronald Boonacker.
Gesigneerd en genummerd. Het werk verkeert in perfecte conditie.   U kunt het werk vooraf komen bekijken bij galerie Rotor of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post.
Tijdens de pandemie kunt u uw aankopen gratis laten opslaan in onze speciale opslagruimte.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Ronald Boonacker (1955)

Alle items van deze kunstenaar(20)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2039 verkochte items
100 cm
40 cm
Starttijd:16-05-2022 om 10:30
Eindtijd:29-05-2022 om 22:15
Openingsbod€ 95
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland