Ronald Boonacker, Tanzania II, Zeefdruk

Ronald Boonacker, Tanzania II, Zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 65,00

Ronald Boonacker, Tanzania II, Zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!Ronald Boonacker, Tanzania II, Zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  dart

82 verkochte items
  • Ronald Boonacker (1955)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk

Titel: Tanzania II

INGELIJST

Beeldformaat: 40 x 80 cm

Lijstformaat: 60 x 100 cm (Luxe inlijsting / zilverenkleurige houten lijst)

Oplage: E/A

Gesigneerd rechts onder

Conditie: Goed

www.ronaldboonacker.com

U kunt het kunstwerk afhalen bij mij op kantoor, op zaterdag of zondag te Almere.

Dit item is verkocht voor 65,00

Starttijd:24-11-2014 om 12:53
Eindtijd:30-11-2014 om 12:53

Biedingen (14):

BeGe
30 nov. / 10:57
€ 65
clam
30 nov. / 00:25
€ 60
jfb
28 nov. / 23:03
€ 55
clam
28 nov. / 23:03
€ 50
jfb
28 nov. / 23:02
€ 45
clam
28 nov. / 11:54
€ 40
jfb
28 nov. / 11:54
€ 35
clam
25 nov. / 18:00
€ 30
Restaurateur
25 nov. / 15:17
€ 25
clam
25 nov. / 15:17
€ 20
clam
25 nov. / 10:14
€ 7
Restaurateur
25 nov. / 09:29
€ 5
Niko
24 nov. / 17:17
€ 3
Restaurateur
24 nov. / 15:26
€ 1