Ronald Boonacker - Tanzania, III - Verkocht

Ronald Boonacker - Tanzania, III kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 36,00

Ronald Boonacker - Tanzania, III kopen? Bied vanaf 1!Ronald Boonacker - Tanzania, III kopen? Bied vanaf 1!Ronald Boonacker - Tanzania, III kopen? Bied vanaf 1!Ronald Boonacker - Tanzania, III kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  torreblanca

109 verkochte items
  • Ronald Boonacker (1955)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE/A
Titel: Tanzania III
Zeefdruk
Beeldformaat: 45 x 90  cm
Bladformaat: 45 x 90 cm (geschept/ gekarteld)
25-28 Kleurendruk op 250 grams zuurvrij papier
Oplage: E/A Epreuve d'artiste
Gesigneerd met potlood

Ronald Boonacker (1955)

Alle items van deze kunstenaar(20)
Geplaatst door  torreblanca

109 verkochte items
90 cm
45 cm
Dit item is verkocht voor 36,00
Starttijd:02-09-2018 om 17:06
Eindtijd:09-09-2018 om 19:35
Biedingen (13)
kooper
09 sep. / 19:29
€ 36
vleetharry
09 sep. / 18:52
€ 31
HerBern
09 sep. / 18:52
€ 27
HerBern
09 sep. / 16:47
€ 26
psluiter
03 sep. / 18:17
€ 21
kooper
03 sep. / 18:17
€ 20
kooper
03 sep. / 18:17
€ 15
psluiter
03 sep. / 18:17
€ 10
kooper
03 sep. / 18:16
€ 6
psluiter
03 sep. / 18:16
€ 5
kooper
03 sep. / 18:16
€ 3
psluiter
03 sep. / 18:16
€ 2
kooper
03 sep. / 12:39
€ 1