Ronald Boonacker, Toscaans Landschap II, Italië

Ronald Boonacker, Toscaans Landschap II, Italië kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 85,00

Geplaatst door  artdeal

20 verkochte items
  • Ronald Boonacker (1955)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk

Toscaans Landschap II

Oplage 35/125

Beeldformaat: 30 x 90 cm Papierformaat 42 x 100 cm

Papier: 250 gram zuurvrij

Jaar: 2012

Gesigneerd rechts onder potlood

Zon: 21 krt bladgoud

Conditie: Nieuw/niet ingelijst

Certificaat van echtheid door kunstenaar afgegeven

www.ronaldboonacker.com

Dit item is verkocht voor 85,00

Starttijd:23-09-2014 om 11:07
Eindtijd:28-09-2014 om 11:07

Biedingen (9):

theo861
24 sep. / 14:22
€ 85
Kattelbach
24 sep. / 14:22
€ 80
theo861
24 sep. / 11:58
€ 66
Kattelbach
24 sep. / 11:58
€ 61
theo861
23 sep. / 17:07
€ 55
Kattelbach
23 sep. / 17:07
€ 50
theo861
23 sep. / 17:07
€ 50
Kattelbach
23 sep. / 15:55
€ 3
floyd69
23 sep. / 11:18
€ 1