Ronald Boonacker - Toscaans Landschap III, Italië - Verkocht

Ronald Boonacker - Toscaans Landschap III, Italië kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 35,00

Geplaatst door  impressies
FA. (1)

112 verkochte items
  • Ronald Boonacker (1955)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE/A
Uit de serie Toscaanse Landschappen

Toscaans Landschap III, Italië
Beeldformaat 30 x 90 cm
Bladformaat  40 x 120 cm
Oplage : Epreuve  d'artiste
Papier is 250 grms zuurvrij
20 kleurendruk (handgedrukt !)
Gesigneerd/titel met potlood

Ronald Boonacker (1955)

Alle items van deze kunstenaar(21)
Geplaatst door  impressies
FA. (1)

112 verkochte items
90 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:11-08-2018 om 11:33
Eindtijd:25-08-2018 om 19:30
Biedingen (10)
prentint
23 aug. / 21:47
€ 35
EALP
20 aug. / 13:18
€ 30
prentint
20 aug. / 10:30
€ 25
EALP
20 aug. / 09:48
€ 20
prentint
14 aug. / 22:54
€ 15
janmrtn
14 aug. / 22:54
€ 10
prentint
14 aug. / 22:54
€ 10
janmrtn
13 aug. / 18:19
€ 6
boudees
13 aug. / 18:19
€ 5
boudees
12 aug. / 12:25
€ 1