Francois Stroobant - Chrysoseias Floribunda
Ab Steenvoorden - Wonder Woman - Ets
Pierre Joseph de Pannemaeker - Philodendron Squamiferum
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 2000 t/m Heden |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 54 x 43 cm (h x b) |
Passe-partout | 76 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 11/40 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Goede staat. Links en rechts zijn de boorden van passe-partout afgesneden.
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Brasschaat, België |
Starttijd | 30-11-2022 om 17:06 |
Eindtijd | 14-12-2022 om 22:45 |