Ronald Boonacker - Via Appia, Italië - Verkocht

Ronald Boonacker - Via Appia, Italië kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Geplaatst door  impressies
FA. (1)

112 verkochte items
  • Ronald Boonacker (1955)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen48 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE/A
Uit de serie zeefdrukken 4 wegen naar Rome.

Via Aurelia, AppiaE/A Epreuve d'artist

De zeefdrukken zijn 10-tallen keren handmatig ingedrukt op 300 grams zuurvrij papier. De kwaliteit van het papier garandeert de helderheid van de prachtige pigmenten. Deze pigmenten zijn de meest intensieve kleuren uit de verffabrieken van Lascaux, Golden en Oud Scheveningen.

De conditie van deze kunstwerken is uitstekend, nieuw en nooit ingelijst geweest.

E/A en signering met potlood respectievelijk links en rechts onder.

Afmeting beeldformaat: 38 x 48 cm
Afmeting bladformaat : 48 x 58 cm

Ronald Boonacker (1955)

Alle items van deze kunstenaar(21)
Geplaatst door  impressies
FA. (1)

112 verkochte items
38 cm
48 cm
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:09-03-2019 om 15:12
Eindtijd:17-03-2019 om 15:52
Hoven
16 mrt. / 17:28
€ 50