Klaas Gubbels - grote zeefdruk: 2001
Robert Zandvliet - Litho: Abstracte compositie - 2005 (afgeprijsd!)
Corneille - Ingelijste litho: zonder titel - 1958
Charles Donker - ingelijste ets: Bornia (Zeist) - 1995
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 2000 t/m Heden |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | EA |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | SNEEK, Nederland |
Starttijd | 16-7-2021 om 7:48 |
Eindtijd | 23-7-2021 om 22:18 |