Ronald Terpstra (1948-) olieverf "Clown" gesigneerd omstreeks 1980 - Verkocht

Ronald Terpstra (1948-) olieverf "Clown" gesigneerd omstreeks 1980 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 11,00

Ronald Terpstra (1948-) olieverf "Clown" gesigneerd omstreeks 1980 kopen? Bied vanaf 1!Ronald Terpstra (1948-) olieverf "Clown" gesigneerd omstreeks 1980 kopen? Bied vanaf 1!Ronald Terpstra (1948-) olieverf "Clown" gesigneerd omstreeks 1980 kopen? Bied vanaf 1!Ronald Terpstra (1948-) olieverf "Clown" gesigneerd omstreeks 1980 kopen? Bied vanaf 1!Ronald Terpstra (1948-) olieverf "Clown" gesigneerd omstreeks 1980 kopen? Bied vanaf 1!Ronald Terpstra (1948-) olieverf "Clown" gesigneerd omstreeks 1980 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (113)

3029 verkochte items
Alle items van deze verkoper (43)
  • Ronald Terpstra (1948)

Schilder : Ronald Terpstra  ( 1948 - )
Titel/Voorstelling :  " Clown "
Datering : omstreeks 1980
Medium / Techniek : olieverf op doek / board ( maroufle )
Maten : 44 x 34 cm  (niet ingelijst)
Gesigneerd : onder rechts
Conditie : goed

Ronald Terpstra, geboren in 1948 te Amsterdam, kwam op zijn vijftiende jaar al in contact met de Amsterdamse schilder Jan Korthals die hem erg stimuleerde. Hij ontving na zijn eindexamen gymnasium zijn opleiding aan de Rijksacademie van beeldende kunsten te Amsterdam, waar hij onder andere les kreeg van de schilder Arie Kater.

Tijdens zijn academietijd werd hem de Uriotprijs voor schilderkunst en de Kunstprestatieprijs van de Gemeente Amsterdam toegekend. Ook werd hij reeds toen als lid aangenomen van de kunstenaarsverenigingen “Arti et Amicitiae” , “de Onafhankelijken” en “Sint-Lucas”, waarmee hij sinds 1970 jaarlijks exposeerde in het Stedelijk Museum. Hij kreeg tevens adviezen van de bekende portretschilder Sierk Schröder.

Ronald Terpstra voelde zich al van jongs af aan tot het portretschilderen aangetrokken en heeft tot nu toe dan ook een reeks portretopdrachten uitgevoerd, waaronder veel kinderportretten. Ook schilderde hij bekende Nederlanders zoals bijvoorbeeld

Ronald Terpstra (1948)

Alle items van deze kunstenaar(2)
FA. (113)

3029 verkochte items
Dit item is verkocht voor 11,00
Starttijd:05-03-2015 om 20:43
Eindtijd:15-03-2015 om 20:48
Biedingen (6)
11303
15 mrt. / 20:40
€ 11
Strechgel
15 mrt. / 14:43
€ 9
bram86
15 mrt. / 11:30
€ 7
woldzicht
14 mrt. / 19:24
€ 5
siskaoosterling
11 mrt. / 18:08
€ 3
Welkoop
07 mrt. / 12:05
€ 1