Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1989 |
Techniek | Litho |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 71 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 75/75 |
Litho van Ronald Tolman uit 1989. Titel: Dansende vrouw met kind. Nummer: 75/75. Afmetingen incl passepartout: H71 x b56cm. Afmetingen voorstelling: H55 x b40cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd met potlood door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild
De verzendkosten zijn iets hoger omdat het werk plat verzonden moet worden i.v.m. het passe-partout.
Conditie | Goed | ||
In goede staat | |||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 18-1-2021 om 10:28 |
Eindtijd | 29-1-2021 om 20:23 |