Ronald Tolman - handgesigneerde ets - 'Zelfportret met masker' - 1980 (ZEER KLEINE OPLAGE) - Verkocht

Ronald Tolman - handgesigneerde ets - 'Zelfportret met masker' - 1980 (ZEER KLEINE OPLAGE) kopen? Bied vanaf 150!
Grafiek (handgesigneerd)

Ronald Tolman - handgesigneerde ets - 'Zelfportret met masker' - 1980 (ZEER KLEINE OPLAGE) kopen? Bied vanaf 150!Ronald Tolman - handgesigneerde ets - 'Zelfportret met masker' - 1980 (ZEER KLEINE OPLAGE) kopen? Bied vanaf 150!Ronald Tolman - handgesigneerde ets - 'Zelfportret met masker' - 1980 (ZEER KLEINE OPLAGE) kopen? Bied vanaf 150!Ronald Tolman - handgesigneerde ets - 'Zelfportret met masker' - 1980 (ZEER KLEINE OPLAGE) kopen? Bied vanaf 150!Ronald Tolman - handgesigneerde ets - 'Zelfportret met masker' - 1980 (ZEER KLEINE OPLAGE) kopen? Bied vanaf 150!
  • Ronald Tolman (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1980
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen53 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage6 exemplaren
In 1980 maakte Ronald Tolman deze mooie ets, met een haast vooruitziende blik. Hoe toepasselijk in deze bijzondere tijden.

Ook in deze ets komt het handschrift van Tolman weer duidelijk naar voren. Welke voorstelling hij ook op papier zet, het is meteen duidelijk dat het een werk van zijn hand is.

Dit werk verkeert in bijzonder goede conditie. Het blad meet 53 x 39cm, de ets zelf heeft een afmeting van 13 x 8cm. De ets is in een zeer kleine oplage, van slechts zes exemplaren, afgedrukt.

Door de kunstenaar met potlood gesigneerd en genummerd.
Binnen Nederland € 11,00

Ronald Tolman (1948)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (11)

Geplaatst door  JJvanWijk
298 verkochte items
Alle items van deze verkoper (106)
39 cm
53 cm

ObjectlocatieWoudrichem,  Nederland
Starttijd26-10-2020 om 10:24
Eindtijd8-11-2020 om 20:53
Biedingen (2)