Ronald Tolman - Kleurenets, Zonder titel - Ingelijst - Verkocht

Ronald Tolman - Kleurenets, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Ronald Tolman - Kleurenets, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Ronald Tolman - Kleurenets, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Ronald Tolman - Kleurenets, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
  • Ronald Tolman (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1983
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen61 cm x 50 cm (h x b)
Lijst84 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage3/4
Herkomst: Collectie Otto Schaap
Afkomstig van Collection d'Art

Volgrecht: Voor werken met een hamerprijs (inclusief veilingkosten maar exclusief BTW) boven de 3000,- euro, is het wettelijk volgrecht van minimaal 4% van toepassing. Het volgrecht dient betaald te worden door de koper. Kunstveiling zal zorg dragen voor de financiële afwikkeling van de Volgrecht-vergoeding volgens de vastgelegde bepaling.

Ronald Tolman (1948)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (12)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (330)

Lid sinds 2010
46952 verkochte items
Alle items van deze verkoper (651)
74 cm
84 cm
50 cm
61 cm
Dit item is verkocht voor 224,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-12-2020 om 14:33
Eindtijd:13-12-2020 om 19:23
Biedingen (17)
geringj
13 dec. / 19:17
€ 195
Melo
13 dec. / 19:17
€ 193
Melo
13 dec. / 19:16
€ 185
geringj
13 dec. / 19:16
€ 175
Melo
13 dec. / 15:43
€ 162
geringj
13 dec. / 12:56
€ 152
Melo
13 dec. / 12:56
€ 143
Melo
13 dec. / 10:49
€ 132
geringj
13 dec. / 10:49
€ 122
geringj
12 dec. / 14:32
€ 111
Melo
12 dec. / 14:32
€ 101
Melo
04 dec. / 23:34
€ 90
PJTBvanVelp
04 dec. / 17:25
€ 80
geringj
04 dec. / 17:25
€ 75
geringj
04 dec. / 17:25
€ 70
PJTBvanVelp
04 dec. / 17:25
€ 60
geringj
04 dec. / 14:17
€ 50