Ronald Tolman - Mensen onder pilaren - Verkocht

Ronald Tolman - Mensen onder pilaren kopen? Bied vanaf 89!
Ronald Tolman - Mensen onder pilaren kopen? Bied vanaf 89!Ronald Tolman - Mensen onder pilaren kopen? Bied vanaf 89!Ronald Tolman - Mensen onder pilaren kopen? Bied vanaf 89!Ronald Tolman - Mensen onder pilaren kopen? Bied vanaf 89!Ronald Tolman - Mensen onder pilaren kopen? Bied vanaf 89!Ronald Tolman - Mensen onder pilaren kopen? Bied vanaf 89!Ronald Tolman - Mensen onder pilaren kopen? Bied vanaf 89!Ronald Tolman - Mensen onder pilaren kopen? Bied vanaf 89!Ronald Tolman - Mensen onder pilaren kopen? Bied vanaf 89!
  • Ronald Tolman (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1979
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen56 cm x 99 cm (h x b)
Lijst80.5 cm x 120.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage9/12
Mooie litho van Ronald Tolman.

Ronald Tolman (1948)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (10)
Geplaatst door  Hugo8
FA. (1)

Lid sinds 2019
10 verkochte items
120.5 cm
80.5 cm
99 cm
56 cm
Dit item is verkocht voor 102,35 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-12-2020 om 15:02
Eindtijd:13-12-2020 om 20:52
awielwel
06 dec. / 13:25
€ 89