Maurizio Giongo - "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1989 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 66 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 175 |
Prachtig werk van Ronald Tolman uit 1989. Litho op Rives papier, met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd (96/175). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO; in zeer goede conditie. Het blad heeft ingelijst gezeten want er is een lichte verkleuring binnen een vorig passe-partout. Opnieuw ingelijst met passe-partout is het geheel uitstekend.
Afmetingen: 66cm x 51cm (blad), 57cm x 42cm (beeld)
Conditie | Zeer Goed | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 29-11-2019 om 11:11 |
Eindtijd | 13-12-2019 om 19:40 |