Jan Bevort - Winter in Amsterdam
Mr. Strange - Darth Vaders ‘Al Dente’-pasta
Johan van den Berg - Zonder titel - Epreuve d’Artiste
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1976 |
Techniek | Ets |
Stijl | Surrealistisch |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 32 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 5 |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Lot, België | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Extra | Bij een aankoopbedrag boven de € 500,- euro betaalt u een toeslag van (maximaal) € 7,50 voor extra verzekerde verzending | ||||||
Objectlocatie | Lot, België |
Starttijd | 15-1-2023 om 15:52 |
Eindtijd | 15-3-2023 om 16:46 |