Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1982 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 72 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 3 |
Groot, zeldzaam werk van Ronald Tolman. Aquatint ets op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (4-4-‘82), getiteld en genummerd (3/3). In zeer goede conditie; wat lichte foxing in de witte marge onderaan het blad. Ingelijst met passe-partout is het werk bijna perfect. Afkomstig uit de nalatenschap van de kunstenaar Constant Nieuwenhuys.
Afmetingen: 72cm x 53cm (incl. lijst), 54cm x 48cm (etsbeeld)
Conditie | Zeer Goed | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 6-11-2019 om 0:41 |
Eindtijd | 18-11-2019 om 20:55 |