Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1977 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 79 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 7 |
Groot, zeldzaam werk van Ronald Tolman. Aquatint ets op Hahnemühle papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1977), getiteld en genummerd (5/7), in de plaat gesitueerd (Beuningen) en nogmaals getiteld en gedateerd (gespiegeld). In zeer goede conditie. Dit specifieke exemplaar is afkomstig uit de nalatenschap van de kunstenaar Constant Nieuwenhuys. In het boek “Ronald Tolman / Sculpturen en etsen” is deze ets opgenomen en (afgebeeld) onder nummer 20.
Afmetingen: 79cm x 53cm (blad), 57cm x 49cm (etsbeeld)
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 28-1-2021 om 11:29 |
Eindtijd | 31-5-2021 om 19:02 |