Ronald Tolman, Zonder titel'02, ets 8/20 - Verkocht

Ronald Tolman, Zonder titel'02, ets 8/20  kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 65,00

Ronald Tolman, Zonder titel'02, ets 8/20  kopen? Bied vanaf 65!Ronald Tolman, Zonder titel'02, ets 8/20  kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  Kunstwerk27

17 verkochte items
  • Ronald Tolman (1948)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleine ets van Ronald Tolman, handgesigneerd in de oplage 8/20. Beeldmaat 15-13,5 cm. Voorzien van passepartout met beeldmaat 40-50 cm. Beide verkeren in uitstekende staat. Graag ophalen.

Ronald Tolman (1948)

Alle items van deze kunstenaar(12)
Geplaatst door  Kunstwerk27

17 verkochte items
Dit item is verkocht voor 65,00
Starttijd:09-05-2018 om 10:59
Eindtijd:18-05-2018 om 10:59
Harbo
18 mei / 00:21
€ 65