FA. (7)

Ronny Delrue - Krater

Ronny Delrue - Krater kopen? Bied vanaf 750!
Ronny Delrue - Krater kopen? Bied vanaf 750!Ronny Delrue - Krater kopen? Bied vanaf 750!Ronny Delrue - Krater kopen? Bied vanaf 750!Ronny Delrue - Krater kopen? Bied vanaf 750!Ronny Delrue - Krater kopen? Bied vanaf 750!

Geplaatst door  janvandermeer
FA. (4)

Lid sinds 2021
14 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Ronny Delrue (1957)
Jaartal1992
StijlExpressionistisch
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen205 cm x 147 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Stevig werk van Gentse kunstenaar Ronny Delrue.

Aangekocht bij Galerie Artline in Den Haag. In 2000 onderdeel van expositie Haags Gemeentemuseum (huidige Kunstmuseum)

Ronny Delrue (1957)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  janvandermeer
FA. (4)

Lid sinds 2021
14 verkochte items
147 cm
205 cm
Starttijd:15-04-2022 om 17:21
Eindtijd:24-04-2022 om 22:51
Openingsbod€ 750
ObjectlocatieDen Haag, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie