Rood aardewerken Ikebana vaas

Rood aardewerken Ikebana vaas kopen? Bied vanaf 1!

Rood aardewerken Ikebana vaas

Glas / Keramiek

Verkoopprijs: € 3,00

Rood aardewerken Ikebana vaas kopen? Bied vanaf 1!Rood aardewerken Ikebana vaas kopen? Bied vanaf 1!Rood aardewerken Ikebana vaas kopen? Bied vanaf 1!Rood aardewerken Ikebana vaas kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  woerro
FA. (31)

1848 verkochte items
  • Ongespecificeerd
TypeGlas / Keramiek

Rood aardewerken Ikebana vaas of blokvaas, mooi handgemaakt stuk aardewerk. Gemerkt aan de onderzijde, maker helaas onbekend. In prima onbeschadigde conditie.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  woerro
FA. (31)

1848 verkochte items

Dit item is verkocht voor 3,00

Starttijd:27-03-2018 om 22:15
Eindtijd:08-04-2018 om 22:15

Biedingen (2):

Peinado
8 apr. / 22:09
€ 3
ristorante
29 mrt. / 05:33
€ 1