Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Jaartal | 1981 |
Techniek | Collage |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 22 x 32 cm (h x b) |
Incl. lijst | 40.5 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gemengde techniek van Rosina Wachtmeister. Jaar: 1981. Afmetingen incl. lijst: H40.5 x b48cm Afmetingen voorstelling: H22 x b32cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Het werk kan het worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim bij vooruitbetaling. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
Conditie | Goed | ||
In goede staat | |||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 12-10-2019 om 16:45 |
Eindtijd | 21-10-2019 om 12:04 |