Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Techniek | Gemengde Techniek |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 22 x 22 cm (h x b) |
Incl. lijst | 40 x 38 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gemengde techniek van Rosina Wachtmeister. Afmetingen incl. lijst: H40 x b38cm Afmetingen voorstelling: H22 x b22cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Het werk kan het worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim bij vooruitbetaling. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
Conditie | Goed | ||
In goede staat | |||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 29-12-2019 om 21:13 |
Eindtijd | 4-1-2020 om 20:11 |