Roy Tanto - acrylverf op canvas - 'love n Bird'

Roy Tanto - acrylverf op canvas - 'love n Bird' kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 150,00

Roy Tanto

Geplaatst door  claud

94 verkochte items
  • Roy Tanto

Kunstenaar: Roy Tanto

Titel: Love n Bird

Techniek: acrylverf op canvas

Compleet met zwarte baklijst

Gesigneerd en gedateerd 2009

Formaat: 60x75cm

Conditie: in perfecte staat

verzenden mogelijk, of ons advies ophalen in de galerie

Roy Tanto

Geplaatst door  claud

94 verkochte items

Dit item is verkocht voor 150,00

Starttijd:19-11-2013 om 20:43
Eindtijd:30-11-2013 om 20:43

Hestex
22 nov. / 10:19
€ 150