Royal Boch - Prachtige Delfts Blauwe Vaas met pauwen

Royal Boch - Prachtige Delfts Blauwe Vaas met pauwen kopen? Bied vanaf 70!
Royal Boch - Prachtige Delfts Blauwe Vaas met pauwen kopen? Bied vanaf 70!Royal Boch - Prachtige Delfts Blauwe Vaas met pauwen kopen? Bied vanaf 70!Royal Boch - Prachtige Delfts Blauwe Vaas met pauwen kopen? Bied vanaf 70!Royal Boch - Prachtige Delfts Blauwe Vaas met pauwen kopen? Bied vanaf 70!Royal Boch - Prachtige Delfts Blauwe Vaas met pauwen kopen? Bied vanaf 70!Royal Boch - Prachtige Delfts Blauwe Vaas met pauwen kopen? Bied vanaf 70!Royal Boch - Prachtige Delfts Blauwe Vaas met pauwen kopen? Bied vanaf 70!Royal Boch - Prachtige Delfts Blauwe Vaas met pauwen kopen? Bied vanaf 70!Royal Boch - Prachtige Delfts Blauwe Vaas met pauwen kopen? Bied vanaf 70!
  • Royal Boch (2009)
TypeGlas / Keramiek
Afmetingen22 cm x 15 cm x 15 cm (h x b x d)
GemerktGemerkt/Merksticker
Prachtige vaas made by Boch for Royal Sphinx Holland.
De vaas is in uitmuntende staat en is helemaal gaaf.

Graag afhalen. Verzenden eventueel in overleg en op eigen risico.

Royal Boch (2009)

Belgisch Belgisch Alle items van deze designer (2)

Geplaatst door  Farnes
FA. (1)

Lid sinds 2022
15 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
15
22
15
Sluit binnenkort 3u 29m 44s
Openingsbod€ 70
ObjectlocatieBadhoevedorp,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie
Starttijd:24-01-2023 om 12:03
Eindtijd:05-02-2023 om 21:27