Royal Boch - Zes kop en schotels "Zeosen", Marc Pairon - Verkocht

Royal Boch - Zes kop en schotels "Zeosen", Marc Pairon kopen? Bied vanaf 30!
Royal Boch - Zes kop en schotels "Zeosen", Marc Pairon kopen? Bied vanaf 30!Royal Boch - Zes kop en schotels "Zeosen", Marc Pairon kopen? Bied vanaf 30!Royal Boch - Zes kop en schotels "Zeosen", Marc Pairon kopen? Bied vanaf 30!Royal Boch - Zes kop en schotels "Zeosen", Marc Pairon kopen? Bied vanaf 30!
  • Royal Boch (2009)
TypeGlas / Keramiek
Afmetingen9 cm x 6.5 cm x 6.5 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd/Drukgesigneerd
De taps toelopende, ivoorkleurige kop-en-schotels zijn door Marc Pairon ontworpen met een knipoogje naar de art-Deco periode.De kopjes zijn goed stapelbaar.De kopjes meten 9 x 6,5 cm.De schoteltjes meten 10,5 x 10,5 cm.

Royal Boch (2009)

BelgischBelgischAlle items van deze designer (0)
Geplaatst door  aartdejongjunior
FA. (7)

429 verkochte items
6.5
9
6.5
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:30-10-2018 om 16:32
Eindtijd:11-11-2018 om 21:06
Biedingen (2)
klaasz
10 nov. / 13:44
€ 35
schoffel
30 okt. / 21:11
€ 30