Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 1930 t/m 1949 |
Afmetingen | 5 x 36 x 28 cm (h x b x d) |
Gemerkt | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | Goed | ||
Schalen vertonen een licht craquele. | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Geleen, Nederland | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Geleen, Nederland |
Starttijd | 6-4-2019 om 4:10 |
Eindtijd | 12-4-2019 om 19:53 |