Royal Mosa - Bellefroid - Verkocht

Royal Mosa - Bellefroid kopen? Bied vanaf 1!
Royal Mosa - Bellefroid kopen? Bied vanaf 1!Royal Mosa - Bellefroid kopen? Bied vanaf 1!Royal Mosa - Bellefroid kopen? Bied vanaf 1!Royal Mosa - Bellefroid kopen? Bied vanaf 1!Royal Mosa - Bellefroid kopen? Bied vanaf 1!
  • Royal Mosa (1883)
TypeDesign
Jaartal1960
StijlArt Deco
Afmetingen28 cm x 10 cm x 10 cm (h x b x d)
Gewicht2000 gram
GemerktGemerkt/Merksticker
3 prachtige koffie kannen
Ontwerp: Edmond Bellefroid
Fabrikant: Mosa
Hoogte 28 cm
Onbeschadigd
Kleur: wit

Royal Mosa (1883)

Geplaatst door  Jacqueline1970

Lid sinds 2020
2 verkochte items
10
28
10
Dit item is verkocht voor 36,80 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-12-2022 om 22:12
Eindtijd:19-12-2022 om 21:33
Biedingen (10)
Tino050
19 dec. / 21:18
€ 32
Ineke67
19 dec. / 21:18
€ 27
Tino050
19 dec. / 21:18
€ 27
Ineke67
19 dec. / 15:41
€ 22
Aimee520
15 dec. / 13:46
€ 17
Ineke67
15 dec. / 13:45
€ 12
Aimee520
15 dec. / 13:45
€ 10
Ineke67
15 dec. / 13:44
€ 5
Aimee520
15 dec. / 13:44
€ 3
Ineke67
14 dec. / 20:52
€ 1