Royal Mosa - servies - Verkocht

Royal Mosa - servies kopen? Bied vanaf 1!
Royal Mosa - servies kopen? Bied vanaf 1!Royal Mosa - servies kopen? Bied vanaf 1!Royal Mosa - servies kopen? Bied vanaf 1!Royal Mosa - servies kopen? Bied vanaf 1!Royal Mosa - servies kopen? Bied vanaf 1!Royal Mosa - servies kopen? Bied vanaf 1!Royal Mosa - servies kopen? Bied vanaf 1!Royal Mosa - servies kopen? Bied vanaf 1!Royal Mosa - servies kopen? Bied vanaf 1!Royal Mosa - servies kopen? Bied vanaf 1!Royal Mosa - servies kopen? Bied vanaf 1!Royal Mosa - servies kopen? Bied vanaf 1!
  • Royal Mosa (1883)
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
StijlContemporary
Afmetingen10 cm x 10 cm x 10 cm (h x b x d)
Gewicht8000 gram
GemerktGemerkt/Merksticker
Mosa servies

Geen beschadigingen

Royal Mosa (1883)

Alle items van deze designer (1)
Geplaatst door  arrow
FA. (1 )

Lid sinds 2019
123 verkochte items
10
10
10
Dit item is verkocht voor 1,15 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-12-2020 om 17:00
Eindtijd:30-12-2020 om 21:10
duit77
24 dec. / 15:20
€ 1