Rozenschilderij: Olie op paneel

Rozenschilderij: Olie op paneel kopen? Bied vanaf 225!
Rozenschilderij: Olie op paneel kopen? Bied vanaf 225!Rozenschilderij: Olie op paneel kopen? Bied vanaf 225!Rozenschilderij: Olie op paneel kopen? Bied vanaf 225!Rozenschilderij: Olie op paneel kopen? Bied vanaf 225!Rozenschilderij: Olie op paneel kopen? Bied vanaf 225!

G.J. Tollenaar

Geplaatst door  FredE

2 verkochte items
  • G.J. Tollenaar

Een mooi rozenschilderij van G. Tollenaar. Olie op paneel. Het werk is gesigneerd en gedateerd (1872). De maten zijn 18,5 cm bij 22 cm. Met de mooie en even oude lijst 30 cm bij 34 cm. De lijst heeft bovenop een paar kleine witte plekjes. Als het werk hangt zie je er niets van.

Een mooi en fris werk van een kleine kunstenaar. Misschien geen bekend kunstenaar maar wel iemand die wist hoe het moest. Let maar eens goed op de details. Echt een mooi, origineel en oud werk.

Naast verzenden is ophalen ook mogelijk (heeft altijd voorkeur).

G.J. Tollenaar

Geplaatst door  FredE

2 verkochte items

Starttijd:05-10-2015 om 15:41
Eindtijd:12-10-2015 om 15:41
Openingsbod€ 225
ObjectlocatieNederland