Krachtige ets van Ru van Rossem, met potlood door de maker gesigneerd, genummerd en van titel voorzien. Ingelijst in aluminum lijst. De conditie is uitstekend. Op de foto's zijn reflecties zichtbaar
De ets kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of Utrecht of op kosten van de koper aangetekend worden verzonden, waarbij het risico van glasbreuk bij de koper ligt.
Zeer Goed
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 15,00
Naar België
€ 30,00
€ 30,00
Europese Unie
€ 30,00