Fraaie karakteristieke kleurenets uit 1986. Dit is nummer13 van de 35. Gelijst in witte aluminiumlijst ( lichte gebruikssporen). HELAAS KOMEN DE KLEUREN NIET GOED TOT UITING. Glas spiegeld teveel voor goede foto's.
Afmeting lijst 101 x 81,5 cm. I. V. M. de grootte van het kunstwerk alleen afhalen of verzending per koerier.
Goed
Ets ziet er goed uit. Alu lijst heeft lichte gebruikssporen.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Uden, Nederland
koeriersdienst