Ru van Rossem, grote ets "Visioen van Hatuor" 1986 - Verkocht

Ru van Rossem, grote ets "Visioen van Hatuor" 1986 kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 95,00

Ru van Rossem, grote ets "Visioen van Hatuor" 1986 kopen? Bied vanaf 60!Ru van Rossem, grote ets "Visioen van Hatuor" 1986 kopen? Bied vanaf 60!Ru van Rossem, grote ets "Visioen van Hatuor" 1986 kopen? Bied vanaf 60!Ru van Rossem, grote ets "Visioen van Hatuor" 1986 kopen? Bied vanaf 60!Ru van Rossem, grote ets "Visioen van Hatuor" 1986 kopen? Bied vanaf 60!Ru van Rossem, grote ets "Visioen van Hatuor" 1986 kopen? Bied vanaf 60!Ru van Rossem, grote ets "Visioen van Hatuor" 1986 kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1185 verkochte items
Alle items van deze verkoper (42)
  • Ru van Rossem (1924-2007)
GesigneerdHandgesigneerd

Grote ets van Ru van Rossem getiteld "Visioen van Hatuor", gedateerd 1986, genummerd 25/35, 1e epr. d'artiste en gesigneerd in potlood.

Geplaatst achter passe-partout, afm. 69,5x90, beeld 49,5x69,5 cm.

Verzending tussen twee platen, 15,50, aangetekend 17,15

Dit item is verkocht voor 95,00
Starttijd:27-04-2018 om 10:02
Eindtijd:11-05-2018 om 19:02
Biedingen (8)
hdendee
10 mei / 10:45
€ 95
Brigit_55
10 mei / 10:45
€ 90
hdendee
10 mei / 10:40
€ 85
Brigit_55
10 mei / 10:40
€ 80
hdendee
10 mei / 10:39
€ 75
Brigit_55
10 mei / 10:39
€ 70
hdendee
10 mei / 00:06
€ 65
Brigit_55
30 apr. / 13:50
€ 60