Ru van Rossem - Karavaan - Verkocht

Ru van Rossem - Karavaan kopen? Bied vanaf 10!
Ru van Rossem - Karavaan kopen? Bied vanaf 10!Ru van Rossem - Karavaan kopen? Bied vanaf 10!Ru van Rossem - Karavaan kopen? Bied vanaf 10!
  • Ru van Rossem (1924-2007)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekDroge Naald
StijlRealistisch
OnderwerpHistorisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen14 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie gave 'vroege' ets van Ru van Rossem, voorstellende een  (Noord?) Afrikaanse karavaan. Voluit gesigneerd rechts onder.

Mooie gave ets

Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:12-07-2018 om 21:22
Eindtijd:17-07-2018 om 21:07
Biedingen (2)
drukczp
17 jul. / 18:02
€ 15
xram44
17 jul. / 12:13
€ 10