Ru van Rossem - Seaworld 2 - Verkocht

Ru van Rossem - Seaworld 2 kopen? Bied vanaf 1!
Ru van Rossem - Seaworld 2 kopen? Bied vanaf 1!Ru van Rossem - Seaworld 2 kopen? Bied vanaf 1!Ru van Rossem - Seaworld 2 kopen? Bied vanaf 1!
  • Ru van Rossem (1924-2007)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 91 cm (h x b)
Lijst77 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage18/35
mooie ets van een knappe kunstenaar

ets zelf in goede staat, lijst redelijk. Zie foto's

Dit item is verkocht voor 80,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-09-2022 om 17:21
Eindtijd:04-10-2022 om 19:43
Biedingen (11)
Mountainoak
02 okt. / 16:17
€ 70
emiliomosini
01 okt. / 12:30
€ 60
Mountainoak
01 okt. / 12:30
€ 50
emiliomosini
01 okt. / 12:30
€ 50
Mountainoak
01 okt. / 12:30
€ 45
emiliomosini
01 okt. / 12:30
€ 40
Mountainoak
01 okt. / 12:30
€ 35
emiliomosini
01 okt. / 12:30
€ 30
Mountainoak
29 sep. / 13:52
€ 25
monschau
29 sep. / 13:52
€ 20
monschau
29 sep. / 09:43
€ 1