Ru van Rossem - Vergankelijkheid (Pompei), aquatint ets met reliëfdruk - Verkocht

Ru van Rossem - Vergankelijkheid (Pompei), aquatint ets met reliëfdruk kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 160,00

Ru van Rossem - Vergankelijkheid (Pompei), aquatint ets met reliëfdruk kopen? Bied vanaf 100!Ru van Rossem - Vergankelijkheid (Pompei), aquatint ets met reliëfdruk kopen? Bied vanaf 100!Ru van Rossem - Vergankelijkheid (Pompei), aquatint ets met reliëfdruk kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  LWDVS

1 verkochte items
  • Ru van Rossem (1924-2007)
GesigneerdHandgesigneerd

Bijzonder mooie ets van Ru van Rossem op dik geschept papier. Met potlood gesigneerd, getiteld en genummerd (43/100).  In zeer goede staat.

Afmetingen: 76cm x 56cm (blad), 70cm x 50cm (beeld)

Werk moet bij voorkeur worden opgehaald in Waalre (vlakbij Eindhoven). Als dat niet lukt, dan kan het werk aangetekend en goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 15 euro).

Dit item is verkocht voor 160,00
Starttijd:07-09-2016 om 14:19
Eindtijd:21-09-2016 om 14:19
Biedingen (7)
jozo
20 sep. / 20:50
€ 160
HarmWitteveen
20 sep. / 20:50
€ 150
jozo
20 sep. / 20:50
€ 140
HarmWitteveen
20 sep. / 20:49
€ 130
jozo
20 sep. / 20:49
€ 120
HarmWitteveen
20 sep. / 08:58
€ 110
Mountainoak
10 sep. / 10:12
€ 100