Schilderij (Olieverf op Paneel) van Rudi Pillen Handgesigneerd linkerbovenhoek en gedateerd 60 Protret van een vrouw op een zeer expressieve manier geschilderd, tijdens de periode dat hij in Afrika verbleef. Rudi Pillen was een Belgische Kunstschilder (° 1931 - + 2014) Hij ging na een bezoek in 1956 in Afrika wonen, om na 13 jaar terug te keren. Het werk van Pillen weerspiegelt veel creativiteit. In een periode van meer dan 50 jaar evolueerde zijn werk van expressionisme - geïnspireerd door zijn verblijf in Afrika - naar hedendaagse moderne kunst. De invloed van de Afrikaanse cultuur is vooral te herkennen in de kleurrijke taferelen. De mens staat centraal in zijn werk. Figuren staan nooit vast op de grond maar “zweven”. Afhalen Mogelijk
Redelijk
Redelijk goede staat gezien de ouderdom van het werk.
Uitzonderlijke kleuren
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hulshout, België
Tot 2 kg.
Binnen België
€ 12,00