Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Grote zeefdruk ingelijst achter museum glas in paspartout kleine serie van gemaakt: 32/40
Afmetingen inclusief lijst: 95 x 73 cm mooie frisse (primaire) kleuren in CoBra stijl
Bij voorkeur afhalen te Castricum, Noord Holland, ivm glas van de lijst. Eventuele verzendkosten en schade tgv transport voor koper.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Castricum, Nederland |
Objectlocatie | CASTRICUM, Nederland |
Starttijd | 23-5-2018 om 11:17 |
Eindtijd | 7-8-2018 om 8:59 |