Rudi van de Wint - Ingelijste pentekening - Verkocht

Rudi van de Wint - Ingelijste pentekening kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 60,00

Rudi van de Wint - Ingelijste pentekening kopen? Bied vanaf 50!Rudi van de Wint - Ingelijste pentekening kopen? Bied vanaf 50!Rudi van de Wint - Ingelijste pentekening kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1185 verkochte items
Alle items van deze verkoper (47)
  • Rudi van de Wint (1942-2006)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPen (Inkt)
IngelijstIngelijst
Afmetingen29.5 cm x 21 cm (h x b)
Lijst43 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Pentekening van Rudi van de Wint. Ingelijst achter glas in diepe houten lijst.Verzending  8 euro, aangetekend 9,65. Bij verzending is glasbreuk voor risico van de koper.

Rudi van de Wint (1942-2006)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1185 verkochte items
33 cm
43 cm
21 cm
29.5 cm
Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:02-04-2019 om 11:31
Eindtijd:12-04-2019 om 19:32
Biedingen (2)
Jamaica
12 apr. / 19:25
€ 60
Hamar15
12 apr. / 10:39
€ 50